Kurumsal

Koctas-teknoloji-ltd-meanwell-power-supply-türkiye-samsung-led-khatod-lens-turkey-.jpg (133 KB)

Koçtaş Teknoloji Ltd, 

1996 yılında kurulmuştur.  Mean Well Güç kaynakların, Samsung Led chip ve Khatod lens optic ürünlerinin Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika  (MEA) distribütörlüklerini yürütmektedir.


Yüksek teknoloji ürünlerinde yoğunlaşan firmamız, konusunda dünya lideri olan ve temsilciliğini yaptığımız Mean Well- Taiwan, Samsung-Kore ve Khatod-Italya  firmalarının, Power Supply, led aydınlatma, optic Lens, endüstriyel otomasyon, medikal ve lazer alanlarındaki yenilikçi ürünlerini yakından takip etmek ve bu ürünlerin en uygun şartlarla Türkiyedeki imalatçı firmaların kullanımına sunulmasını sağlamayı amaçlamaktadır. 
 
 
Mean Well Power Supply Departmanı  : 
Meanwell Türkiye olarak, Mean Well Güç Kaynakları, Led Driver, DC DC Converter, Akü şarj cihazları, Adaptörler, Medikal, Askeri,  Telekom Power supply ve 12/220V, çevirici, solar inverter, lerin dağıtımını yapmaktadır.


Samsung chip Led  Departmanı :  
Samsung led Türkiye distributörü olarak, Samsung Power Led chip (3535), Middle Power Led chip (2835, SMD led), COB Led ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.


Khatod, Led Lens, optic ve reflektör Departmanı:
Tamamı Italya da üretilen (Made in Italy) , katma değerli aydınlatma üreticileri tarafından,  led armatür, spot led, cadde ve sokak projektörleri, park ve yol aydınlatma, tünel projektör, downlight, linner armatür, track light, ray spot gibi ürünlerde yoğun olarak kullanılan Khatod, Led Lens ve Reflektör lerin dağıtımını yapmaktadır.


Samsung Led Lighting Departmanı : 
Samsung led aydınlatma ürünleri, Samsung led ampul, led armatür, MR16 , PAR 16, Led spot, downlight ürünlerin distribütörlüğünü yapmaktadır.


Koled, Led Modül ve Led çubuk Departmanı : 
Reklam ( sign) sektörüne yönelik, Lightbox, Samsung led modül ler, Koled şerit ledler, Koled led çubuklar, Koled 3’lü modüller, silikonlu şerit led, flexible şerit led lerin distribütörlüğünü yapmaktadır. 
Ayrıca, Samsung led chip ler kullanılarak, aydınlatma üreticileri için alüminyum led çubuk, downlight modüller, led line modüller yarı mamul halinde yerli olarak üretilmektedirler.

Lazer Departmanı :
 İşaretleme lazerleri distribütörlüğü yapmaktadır. Endüstriyel, tekstil, ağaç, mermer, metal, sektörleri için kırmızı ve yeşil, çizgi lazer, nokta lazer, artı lazer leri sağlamaktadır.


   
   agid-üyesi-Muharrem-Turmus-Koçtaş-Teknoloji-Ltd.jpg (28 KB)    Koctaş Teknoloji ltd,  AGID üyesidir. 

 
 ATMK-üyesi-Muharrem-Turmuş-Koçtaş-Teknoloji-Ltd.jpg (655 KB)                Koçtaş Teknoloji Ltd, ATMK üyesidir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.